background - MAFIA 3 - Co už víme?
MAFIA 3 - Co už víme?

MAFIA 3 - Co už víme?

19. 12. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
7 min čtení

Štafeta je velice zajímavý běh. Nezáleží pouze na rychlosti běžců, ale na momentu předání. Přesně to se momentálně děje ve věci Mafia. Třetí díl "přebrali běžci" z Hangar 13. Vývojáři musí ukázat, že vývoj této očekávané hry neberou na lehkou váhu, a opravdu budou tvrdě makat.

Afroameričan Lincoln, který je hlavní postavou, si prošel velice těžkým příběhem. Byl sirotkem, který se snažil najít rodinu. Tu našel v armádě a posléze v černošském gangu v New Orleans. Lincoln se ocitá sám pohlcen smutkem. Může zmizet, zapomenout a nebo se pomstít. Protlouká se všemožnou špínou, aby ovládl celé podsvětí New Orleans. Na své cestě potká další 3 lidi, kteří mají stejný cíl a pomohou mu. Mezi nimi je i mafiánský veterán Vito Scaletta.

Co se týče hry jako takové, je tu nespočet změn, které určitě přivítáte. Děj se odehrává v roce 1968. Válka ve vietnamu, atentát a rasové problémy jsou v pozadí hry. V této době byla rozvinutá kultura taková, jakou známe. Když procházíte kolem barů, v každém je jiná partička lidí, a v každém hraje jiná hudba. V noci pak jezdí městem mnohem méně aut a můžete i například někomu pomoci když ho druhý obtěžuje. Lincoln je zabiják, umí zabíjet holýma rukama a provést popravu.

Pro milovníky Assasins Creed, Hitman, Splinter Cell je tu ještě jedna alternativa. Můžete hru plnit na tajno tzv. stealth. Můžete si zavolat i jednoho ze 3 společníků. V boji vám sice nepomohou, ale dokážou podplatit policii. Také je můžete posílat na mise a dostávat za to odměny. Policie je opravdu velice chytrá a jakmile vás má v merku, nebojí se vyslat nespočet policejních aut.

Zatím toho mnoho nevíme, ale koncept hry vypadá skvěle. Grafika je příjemná, dynamika hry veliká. Anglický dabing vypadá skvostně (snad bude i ten český). Muscle auta budou pro fanoušky rájem. Mafia 3 má 2 úkoly. Napravit reputaci po 2. díle, který nebyl podle statistik moc úspěšný a splnit očekávání hráčů, která jsou vysoká. Mafia 3 vychází na PS4, XONE a PC někdy v příštím roce.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background