background - GTA V online vánoční update
GTA V online vánoční update

GTA V online vánoční update

24. 12. 2015
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Přinášíme vám informace o vánočním updatu do GTA V online.

Do hry jsou přidány nové vozidla, masky, oblečení, také přijde sníh s možností koulování nebo vánoční stromečky na náměstí, či bytech. Po dobu eventu je možnost dostání dárků.

S informacemi o updatu přišel jistý youtuber MrBossFTW 20 .prosince, který hovořil o takzvaném surprise 3.0 překvapení. 22. prosince samo Rockstar Games zveřejnilo informace k aktualizaci.

Ve hře probíhá foto soutěž SNAPMATIC PHOTO CHALLANGE 2015, ve které lze vyhrát jeden milion dolarů do hry a představení fotky na Newswire. Vyhrát může 5 nejlepších fotek s originálním nápadem ve stylu winter event. Soutěžit může pouze člen Rockstar Games social klubu, který dovršil 18ti let, či plnoletosti dle zákona v dané zemi. Foto lze zasílat na stránku eventu do 72 hodin od pořízení.

Aktualizace potrvá stejně jako soutěž od 21. 12 . 2015 do 5. 1. 2016.

Přejeme hodně štěstí v soutěži.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background