background - Fallout 4 jako droga?
Fallout 4 jako droga?

Fallout 4 jako droga?

26. 12. 2015
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Tomu se říká závislost.

"Buď bych si ji nekoupil vůbec, případně bych si ji pořídil až během dovolené nebo přes Vánoce“ řekl hráč ze Sibiře.

28letý muž ze Sibiře žaluje Bethesdu a překladatelskou firmu Softklab za to, že hra neobsahuje varování o návykovosti a zničila mu život. Muž přišel o místo v práci, o přátelé a rozešla se s ním přítelkyně kvůli tomu, že hrál 3 týdny prakticky bez přestávky Fallout 4.

Zhoršil se mu rapidně zdravotní stav kvůli nedostatku spánku a špatnému stravování. Muž společně se svým právníkem požaduje půl milionů rublů, což je asi 170 000 Kč. Upřímně myslíme, že to Bethesdě vadit nebude, když za pár dní vydělali několik milionů dolarů.

Taky se vám někdy stalo, že jste hráli nějakou hru a prostě se vám nechtělo jít pryč, protože vás k ní pořád něco přitahovalo? Pište do komentářů pod článek.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background