background - Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR
Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR

Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR

3. 01. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

Bojíte se rádi? Jste fanoušky virtuální reality? Pokud jste dvakrát odpověděli ano, pak mám pro vás zajímavou hru. Tato hra se totiž zdá být až příliš strašidelná na virtuální realitu. Chytne vás a nepustí a to téměř doslova.

Výtvarný ředitel hry Brian Allgeier si náramně užil hraní PT, ale byl velmi vystrašený. "Nemůžu si představit, že bych to hrál ve virtuální realitě," řekl v rozhovoru pro Game Informer. Dále uvedl, že nechce hráčům přivodit infarkt, ale že jejich hra bude velmi strašidelná.

Edge of Nowhere! se odehrává v Antarktidě v roce 1932, kde malá expedice narazí na známky mimozemské civilizace. Hlavní hrdina Victor Howard se vydává do zamrzlých tunelů ledové pustiny a po čase nedokáže rozeznat, co je realné a co ne. V ledu totiž narazí na ukrýtá monstra, která mu drásají jeho psychické zdraví.

Hra prý bude myslet na to, aby hra byla strašidelná, ale neobjevovaly se v ní zbytečné a očekáváné vybafnutí všeho druhu, jako to je dnes u horrorových her, ale i filmů.

"Myslím, že je třeba být k hráčům férový a nesnažit se je úplně vyděsit. Chceme, aby se báli, chceme, aby jim ta hrůza připadala skutečná," dodává Brian.

Datum vydání však ještě není znám.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background