background - Ohebný smartphone? Samsung chystá naprostou novinku!
Ohebný smartphone? Samsung chystá naprostou novinku!

Ohebný smartphone? Samsung chystá naprostou novinku!

4. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

LG loni představilo smartphone, který disponoval ohebným displejem. Nikdo z výrobců nedokázal využít potenciál této technologie. Až nyní Samsung chystá výrobu vůbec prvních skládacích smartphonů.

Ceny u zařízení s flexibilními displeji (Samsung S6 edge, Galaxy Note Edge) jsou opravdu vysoké. Oproti chystané ceně ohebného smartphonu od Samsungu budou působit směšným dojmem. Samsung se tak pokusí využít monopolu na trhu a řádně tuto novinku zpeněžit.

V roce 2014 Samsung požádal o registraci patentu na flexibilní zařízení s pružným rámem s určitým poloměrem zakřivení. Mnoho lidí se domnívá, že společnost tak cílí především na sportovně založené zákazníky.

Konkurenční LG, který můžeme považovat za průkopníka flexibilních displejů, se vydalo jiným směrem. Snaží se zavést další technologii. A to průhledný displej. Zobrazovací technologie, která dokáže vytvořit virtuální prostor na skle telefonu, je již prý dokončena. Vše závisí pouze na poptávce. Tyto displeje se setkaly s kladným ohlasem v automobilovém a leteckém průmyslu.

Nové chytré telefony by tak mohly přinést revoluční vzhled a využití. Díky skládací technologii by bylo možné mít větší displej, který by šel pohodlně složit do kapsy. Přesná cena zatím není stanovena, avšak bude oproti standartním telefonům opravdu vysoká.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background