background - Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!
Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!

Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!

6. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Série Assassin's Creed si dává roční pauzu. Podle vývojářu to hře jen prospěje, navíc nechtějí dělat pořád na tom samém. Ovšem na světlo světa se dostalo mnoho zajímavých informací.

Především se jedná o umístění nadcházejícího dílu. Hráč by se měl objevit ve starověkém Egyptě. Tvůrci nechtějí tolik dbát na historickou přesnost a zároveň se oprostí od zvratů v příběhu. Díky tomu budou mít scénaristé a designéři větší volnost. Hra by tak neměla působit recyklovaným dojmem, ale měla by nabídnout nový herní zážitek.

Herní svět bude dle slov vývojářů tvořen od nuly. Mapa nabídne spoustu zajímavých lokací, úžasné pouště a vesničky. I živost světa by na hráče měla silně zapůsobit. Velikost mapy bude až 3x větší než v Black Flag. Při přechodu mezi jednotlivými lokacemi nebudeme muset čekat na načítání. Plnění úkolů a pohyb po mapě bude svobodný podobně jako v Zaklínačovi 3.

Původně se měl herní svět rozkládat na území Egypta, Řecka a Říma, ale z nápadu nakonec sešlo. Dle slov Ubisoftu by jsme se Řecka a Říma mohli dočkat v rámci trilogie.

Co se týká hlavní postavy, hrát by jsme měli za bývalého otroka tmavé pleti. K dispozici budeme mít orla, který půjde ovládat podobně jako ve Far Cry Primal.

Nové Assassin's Creed se bude vyvíjet primárně pro PC, ze kterého se udělá port na PS4 a Xbox One. Ubisoft uvažuje i o konzoli od Nintenda.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background