background - Nový díl COD na obzoru ?!
Nový díl COD na obzoru ?!

Nový díl COD na obzoru ?!

9. 01. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Série Call of Duty má bohatou minulost, která počíná rokem 2003. Drtivá většina dílů, kterých je již neuvěřitelných 12 kousků, měla bohaté ohlasy a jsou hrané do dneška. Tím nemyslíme jenom novější díly, ale i třeba takové CoD 2, které vyšlo v říjnu 2005 a do dnes jeho multiplayer hraje tisíce lidí. Poslední díl Black Ops 3dobré ohlasy, herní komunita si chválí hezky zpracovaný multiplayer, ale i mód proti krvežíznivým zombie a příběh hry.

O herní sérii je velký zájem, nejen ze strany hráčů, ale i vývojářů, a proto na ní pracují hned 3 studia a to Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer Games.

Právě kluci z Infinity Ward svým fanouškům na Twitteru popřáli šťastný nový rok a dodali, že půjde o neuvěřitelných 12 měsíců. Nelze říci, co tím studio myslelo, možná chtějí navázat na méně úspěšný Ghosts a napravit jeho reputaci, možná chystají pokračování Modern Warfare, anebo vyvíjí hru s zcela novým příběhem.

Zkuste si tipnout v anketě, jak bude vypadat nové CoD.

Na jakou dějovou linii by mělo navazovat nové COD ?

Ghosts
Modern warfare
Na zcela novou
Celkem hlasů: 255
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background