background - Far cry Primal přijde s vlastním jazykem
Far cry Primal přijde s vlastním jazykem

Far cry Primal přijde s vlastním jazykem

7. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft stále překvapuje!

O Far cry Primal se u nás můžete dočíst mnohé, ale nedávno Ubisoft přišel s něčím, co jen tak někdo nečekal. Začalo to tím, že se vůbec pustil do doby kamenné, což obnáší spoustu námahy a zjišťování. Práci si také dal i s jazykem, který ve hře bude znít a provázet vás ve vašem pravěkém životě.

Ubisoftu byl nabízen jazyk, který byl používán před 7 000 lety před naším letopočtem, jenže Ubisoft chtěl ještě něco staršího, tak začal spolupracovat s lingvisty, kteří ve spolupráci s Ubisoftem použili jazyk jménem " Wenja ". Jazyk je vytvořený ve 3 variantách, pro každý kmen trochu odlišný. Ubisoft chválí práci lingvistů pro opravdu mistrovský kousek, zatímco lingvisté jsou nadšeni, že byl použit poupravený jazyk, jímž se nemluvilo po tísíce let.

Co myslíte bude nové Far cry opravdu taková pecková gameska, jak zatím vypadá ?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background