background - Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!
Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!

Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!

10. 01. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

Není tomu dávno, co jsme psali (ZDE) o tom, že letos žádný velký díl Assassin's Creed nevyjde. Tvrdil to alespoń jeden z vývojářů z Ubisoftu.

vv

O pár dní se však objevila jiná informace, která hovoří o tom, že Asassin's Creed přeci jen výjde a zavede nás do Říma. Tam jsme už jednou byli v období Renesance s Eziem. Tentokrát by se hra měla odehrávat v období 68-49 př.n.l. a přinese nám historické eventy jako například: pád Seleukovské říše, atentát na Aretase III, římského státníka, vojevůdce a literála Lutatiuse Catuluse a další zajímavosti, včetně bitvy o město Pistoia.

Celá hra by měla být z pohledu římského politika, který byl zastáncem republiky a byl jedním z iniciátorů atentátu na Juliuse Ceasera. Marcus Junius Brutus bude světem cestovat pěšky, na koni, ale také lodí. Znamená to prý návrat námořních bitev, které mají být mnohem propracovanější než tomu bylo u Black Flag.

f

Podle dostupných informací je hra hotová POUZE ze 40% a má obsahovat spoustu inovativních funkcí. Vypadá to, že Ubisoft si bude muset pořádně máknout aby stihl hru dodělat.

Více informací se máme dozvědět v dubnu. Jak jsme psali v našem minulém článku. Ubisoft mluvil něco o trilogii, která by se odehrávala v Egyptě, Řecku a ŘÍmě. Kde však leží pravda je otázkou na jejíž odpověď si budeme muset počkat.

Začíná se také proslýchat, že pokud nevýjde nové Assassin's Creed, pak výjde Watch Dogs 2.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background