background - Blíží se konec pirátského stahování her!
Blíží se konec pirátského stahování her!

Blíží se konec pirátského stahování her!

12. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Pro herní vývojáře jsou piráti protivníkem číslo jedna. Často marný boj proti skupinám pirátů, které jsou schopny vytvářet pirátské verze her a následně je sdílet na internetu, bude již brzy možná minulostí. Skupina 3DM bojuje s odemknutí hry Just Cause 3 - neúspěšně.

Kamenem úrazu je ochranný systém Denuvo, kterým právě Just Cause 3 disponuje. Hra vyšla 1. prosince 2015 a dodnes neexistuje žádná pirátská verze. Stejně na tom je i FIFA 16, která vyšla dokonce v září minulého roku.

Zakladatel fóra 3DM Bird Sister k celé situaci napsal: ,,Poslední prvek ochrany je příliš komplikovaný a náš člen Jun snahu skoro vzdal."

Bird Sister věří, že kód lze prolomit. Ovšem obává se, že pokud budou tyto technologie postupovat dále, bude do dvou let nemožné je prolomit.

Je tak možné, že se videoherní průmysl naprosto zbaví pirátství. Ovšem řada studií od protipirátských ochran upouští, například polský CD Projekt.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background