background - Zemře Nathan v Uncharted 4?
Zemře Nathan v Uncharted 4?

Zemře Nathan v Uncharted 4?

17. 01. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
6 min čtení

Vývojářské studio Naugty Dog nás před několika týdny moc nepotěšilo. Ještě před měsícem na akci Playstation Experience 2015 studio potvrdilo, že se hry dočkáme

  1. března. Vývojáři však potřebují čas na dodělání hry, proto posunuli datum vydání na 27. dubna tohoto roku.

Zde je rozhovor s herci a vývojářem Neilem Druckmannem:

Herecké obsazení čtvrtého dílu je stejné jako v minulých dílech. K hlavním hercům se však přidá Troy Baker, který hraje Nathanova bratra Sama. Troy Baker mimojiné ztvárnil postavu Joela v The Last of Us nebo Pagana Mina ve Far Cry 4.

Herci: Nolan North (Nathan Drake), Richard McGonagle (Sully), Troy Baker (Samuel Drake), Laura Bailey (Nadine Ross) a Emily Rose (Elena Fisher).

Zde jsou dvě nová videa ze hry:

O příběhu zatím nevíme vůbec nic, ale už jen podtitul "A Thief's End" značí, že je to konec série. Doufejme, že pouze série, protože je možné, že někdo z hlavních postav zemře. Každému jednou štěstí dojde, a zrovna Nathan Drake si ho vybral už snad tisíckrát.

Vývojář ze studia Naugty Dog, Neil Druckmann, řekl v rozhovoru, že bude velmi těžké napsat s Nathanem příběh dalšího dílu, vzhledem k ukončení příběhu dílu čtvrtého. Z tohoto tvrzení vyplívá, že se s Nathanem něco na konci příběhu stane.

V tomto videu lze vidět, jak probíhá natáčení cutscén v Naughty Dog:

Vše jsou pouze jen spekulace. Jak to doopravdy bude, se dozvíme 27. dubna, kdy hra konečně vychází. My už se nemůžeme dočkat.

Myslíte si, že Nathan Drake umře?

Ano
Ne
Umře Sully
Celkem hlasů: 41
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background