background - Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

14. 01. 2016
Tomáš Kašpar
3 obrázků
3 min čtení

Bioware. Vývojářské studio, které má za sebou spoustu vyjímečných titulů, připravuje další. Studio je známé svým skvělým vyprávěním příběhu, o kterém jsme se mohli přesvědčit v Dragon Age či Mass Effect.

A právě další díl veleúspěšné trilogie Mass Effect nás čeká na konci tohoto roku. Vývojáři jsou zatím velice skromní, co se týče prozrazení děje, či herních mechanik. Všechno si zřejmě nechávají na letošní videoherní konferenci E3 ve Spojených státech, což je jedině dobře.

Zde je oficiální trailer, který byl prezentován na loňské E3:

Minulý týden vývojář ze studia Bioware napsal na twitter, že si právě zahrál první hodinu ze hry Mass Effect: Andromeda.

Zde je odkaz na twitter:

ZDE

Co to pro nás přesně znamená? Hra je ve fázi vývoje, a proto doufáme, že jí nepotká odložení, a že si na Vánoce tohoto roku nový Mass Effect zahrajeme.

Těšíte se na Mass Effect: Andromeda?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 65
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background