background - Vývojáři plánují před vydáním Mafie 3 odstranit všechny chyby
Vývojáři plánují před vydáním Mafie 3 odstranit všechny chyby

Vývojáři plánují před vydáním Mafie 3 odstranit všechny chyby

15. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Krok, který se zdá být samozřejmým a logickým se v posledních letech stává méně častým. Mnoho her po vydání obsahuje spousty chyb a bugů a tvůrci s jejich řešením příliš nespěchají. Opačným směrem se chce vydat studio 2K Games s Mafií 3.

Mafia 3 by měla být po vydání zbavená bugů a chyb. Aspoň tak to tvrdí producent Andy Wilson. Obává se reakce hráčů, kdyby Mafia vyšla nedodělaná a rozbitá. Dále upřesnil pár možností, které nás ve hře čekají. Veterán z Vietnamské války, Lincoln Clay si chce vyřídit účty s italskou mafií. Ovšem bude na vás, jestli každého italského mafiána zabijete nebo pouze omráčíte. Ve hře budou i detaily, kdy po zásahu do nohy budou vaši protivníci kulhat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background