background - Natáčení Assassin's Creed je u konce!
Natáčení Assassin's Creed je u konce!

Natáčení Assassin's Creed je u konce!

17. 01. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Do premiéry filmu zbývá pořád téměř celý rok, ale to neznamená, že film již není "hotový". Padla totiž poslední klapka a byly natočeny všechny potřebné materiály.

Není tomu tak dávno, co se na krásných fotkách představil poprvé Michael Fassbender jako Aquilar, ale také jako Callum Lynch.
Callum Lynch je postavou z budoucnosti, která bude pátrat v minulosti ve vzpomínkách svého předka asassína Aquilara. Přesto však je již dotočeno a postprodukci teď čeká několik měsíců, kdy budou mít plné ruce práce. Není totiž žádným tajemstvím, že film bude z velké části dotvářen v počítači a bude potřeba vytvořit velké množství speciálních efektů.

Vzhledem k tomu o jak velký projekt se jedná, se může zdát, že na samotnou tvorbu nemají grafikové, animátoři a další mnoho času. Všichni jsou však zkušení a film do premiéry stihnout dodělat. Otázkou však zůstává, jak kvalitní film to bude.

Česká premiéra bude 22. prosince 2016!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background