background - Kolize a Tuning systém v zpět v NFS
Kolize a Tuning systém v zpět v NFS

Kolize a Tuning systém v zpět v NFS

27. 01. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Švédské studio EA Ghost nám na podzim naservírovalo restart závodní série Need for Speed. Dříve velmi oblíbená herní série se vrátila ke kořenům s tuningem a pouličními závody. Ovšem na druhou stranu, fanoušci očekávali poněkud rozvernější možnost úprav automobilů. Ale i přes tyto všechny "nedostatky" se nový díl herní série Need for Speed vcelku dobře prosadil a může se zařadit k těm povedenějším dílům.

Už dříve bylo jasné, že Need for Speed bude v dalších letech pokračovat, což nově potvrdila i nabídka volných pozic ve studiu EA Ghost. Studio shání zkušené designéry, programátory a vývojáře na důležité pozice, aby mohli naplno pracovat na dalším NFS. Soudě dle pracovních nabídek nám nový díl opet přinese tuning, kolizi vozidel a dokonce i poškození aut.

Tak doufejme že v budoucnosti už v NFS nebude poškození jen na oko. Dle všeho to vypadá tak, že na podzim tohoto roku nás nečeká nový díl, jelikož studio EA se nerozhodlo rozdělit hru vícero studiím jako jejich jiné tituly.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background