background - Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront
Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront

Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront

28. 01. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Stále hrajete Star Wars: Battlefront? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Tento rok vyjde hned několik rozšíření, a většina bude zdarma. Tento dodatečný obsah už mohl být v základní verzi hry, ale takhle to na herním trhu prostě nefunguje.

Dočkáme se nové mapy Raider Camp. Je to nová lokace na planetě Tatooine pro módy Blast a Droid Run. Luke Skywalker a Han Solo dostanou nové oblečení inspirované z filmové zamrzlé planety Hoth.

Další novinkou bude vytváření soukromých zápasů. V únoru se můžeme těšit na novou mapu z planety Hoth nebo Endor.

To vše bude zdarma. První placený přídavek, který vyjde v březnu, nese název Outer Rim. Tento přídavek nabídne novou mapu na planetě Sollust a také palác Jabby Hutta na Tatooine.

Na pozdim toho roku nás čeká největší přídavek, a to Death Star, neboli Hvězda smrti. Že bychom se konečně dočkali leteckých bitev ve vesmíru?

Hrajete stále Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 80
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background