background - Ukázka příběhu a postav v FC Primal
Ukázka příběhu a postav v FC Primal

Ukázka příběhu a postav v FC Primal

28. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft uvolnil další trailer, který představuje hlavní postavy FC Primal.

Trailer ukazuje bližší seznámení s postavami a příběhem celé hry.

Takkar, který přijede do Orosu se svým kmenem Wenja s rizikem, že potkají jeden ze tří kmenů, se kterými válčí po celé zemi je napaden kanibaly s Udam kmene v čele s krutým bojovníkem Ull a kmenem uctívačů ohně Izila s náčelkyní Batari.

O FC Primal se u nás dočtete mnoho informací, dle kterých lze usoudit jaký FC opravdu bude, ale jak se říká každý má rád něco jiného a proto se zde srazí spousta názorů, ale my si myslíme, že nové FC bude opravdu zajímavá hra plná překvapení a první svého druhu v odehrávaném prostředí.

Doba kamenná má spoustu kouzel, které tvůrci Ubisoftu použili za pomocí spousta odborníků na tuto dobu. Díky trailerům je možné aspoň koukáním se ochutnat to co nás čeká v únoru tohoto roku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background