background - Heroes of Might and Magic VII
Heroes of Might and Magic VII

Heroes of Might and Magic VII

30. 04. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft oznámil vydání Heroes of Might and Magic s pořadovým číslem VII. Datum vydání je ohlášeno na září letošního roku. Ovšem do hry se můžeme dostat už dříve a to 25. května, kdy bude spuštěna uzavřená beta. Ptáte se jak se do ní dostat? Je to poměrně jednoduché, stačí si předobjednat hru. Vývojáři slibují, že by se mělo jednat o titul, který bude obsahovat to nejlepší ze všech dílů. Například hratelnost 3. dílu nebo RPG prvky 5. dílu.

Objeví se zde 6 frakcí, za které budete moci hrát. Potvrzeny jsou zatím Haven, Academy, Stronghold a Necropolis. O zbývajících dvou můžete rozhodnout i Vy. Stačí jít na oficiální stránky, kde se aktuálně rozhoduje mezi Sylvan a Fortrees.

Cena této hry bude za standartní edici 1099 Kč nebo 39,99€. Sběratelská edice bude obsahovat artbook, soundtrack na CD, speciální sběratelskou figurku, lithografii, tarotové karty a ingame obsah v podobě hrdiny a speciální mapy. Tento obsah si zvolili sami fanoušci. To všechno bude možno získat za 2899 Kč, nebo 104,99€.

Jak se vám líbí, že vývojáři nechávají rozhodovat fanoušky o obsahu hry?

1. Super nápad
2. Je mi to jedno
3. Šílený, hru by měli vymýšlet vývojaři a ne fanoušci
Celkem hlasů: 34
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background