background - Nový horror Dead by Daylight!
Nový horror Dead by Daylight!

Nový horror Dead by Daylight!

8. 02. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Asymetrický horror, ve kterém dostanete do rukou čtyři přeživší. A k tomu jednoduchý úkol přežít! Takto by se dala shrnout hra Dead by Daylight.

Tuto hru má na svědomí kanadské studio Behaviour Interactive ve spolupráci se Starbreeze. Má jít o survival horror z pohledu třetí osoby. ALE! Přežívat budete proti dalšímu hráči, který bude hrát z pohledu první osoby a oproti vám bude mnohem silnější a rychlejší. Bude vás doslova lovit.

Kamera z třetí osoby má dát naopak výhodu hráči s přeživšími, který tak bude mít přehled o krajině a věcech, co se dějí kolem něj. Celé prostředí bude generované a samotný koncept zní velmi zajímavě a mohl by zabavit dlouhé večery s vašimi přáteli.

Hra se mírně podobá hře Friday the 13th, kde hráč loví 7 přeživších v kempu. Obě hry mohou poskytnou velmi krásný horrorový zážitek!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background