background - Co se děje v Take-Two?
Co se děje v Take-Two?

Co se děje v Take-Two?

7. 02. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Je jisté, že v téměř všech firmách se děje něco o čem nevíme, ale Take-Two nám poodkrylo alespoň na chvíli pokličku svého hrnce.

Mezi chlubením se s číslem 60 milionů prodaných kusů GTA V a pochvalováním sportovních titulů jako NBA 2016 a WWE 2K16 se pochlubili, že se v jejich studiích vyvíjí doposud neohlášené hry.

Mělo by jít o pokračování sportovních titulů, ale také o nové akční adventury. Spekulace ukazují, že by se mohlo jednat o pokračování Read Dead, které má na svědomí Rockstar. Na seznamu také figurují jména jako Agent, Max Payne a další.

Generální ředitel se také zmínil, že velice a bedlivě sledují Virtuální realitu, ale zatím prý nemají, co ohlásit. Je však jen otázkou času než se toto změní!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background