background - 3DM si dává pauzu od crackování her
3DM si dává pauzu od crackování her

3DM si dává pauzu od crackování her

10. 02. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Čínskou společnost 3DM asi známe všichni za její obrovský přínos do světa pirátství.

Tato společnost má již na svědomí nekolik "neprolomitelných" her, které jejich snažení neodolaly a byly rychle cracknuty. Po té co pokořili poslední, opět "neprolomitelnou" hru, ohlásili další překvapení. Dávají si na rok s crackováním pauzu.

Rozhodli se, že trochu pomůžou hernímu trhu a budou sledovat jak půjdou výdělky firmám, když jim nebudou házet metaforické klacky pod nohy.

Jednou z nejvíce sledovaných kaucí na poli herního pirátství je hra Just Cause 3. Po té co hra vyšla se hráči nedočkavě těšili na crack k této hře. K jejich zklamání se společnost 3DM vyjadřila s tím, že ochrana této hry je převelice kvalitní a tímto tempem se do dvou let doslova zamezí jakémukoliv pirátství.

No nevím zda tuto zprávu máme považovat za nějak zvlášť pozitivní, ale rozhodně je to příjemná myšlenka od společnosti, která roky okrádala společnosti o tisíce dolarů na zisku. Uvidíme jak se bude herní komunita nadále vyvíjet bez tohoto zdařilého lamače herních ochran.

Je dobře, že společnost 3DM si dá pauzu?

Konečně!
Nevím, nezajímá mě to.
To teda není!
Celkem hlasů: 616
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background