background - Lego Star Wars: The Force Awakens ukáže události předcházející filmu
Lego Star Wars: The Force Awakens ukáže události předcházející filmu

Lego Star Wars: The Force Awakens ukáže události předcházející filmu

11. 02. 2016
Tomáš Kašpar
5 obrázků
4 min čtení

Studio TT Games nedávno oznámilo herní LEGO adaptaci na nejnovější film ze světa hvězdných válek, Star Wars: The Force Awakens. Tvůrci se zaměří nejen na události přímo z filmu, ale i na ty, které se odehrály mezi šestým a sedmým dílem, v podobě volitelných plnohodnotných misí.

Následující text může obsahovat spoilery týkající se posledního dílu.

Jedna z volitelných misí například vysvětlí, jak droid C-3PO přišel o svou ruku. Jiná mise se zaměří na Hana Sola a Chewbacca při lovení rathtarů. Celkově se jedná o víceméně důležité události, ale na ty klíčové, například původ rodičů Rey, si však budeme muset počkat do roku 2017, kdy vychází další filmový díl.

Dodatečné mise mají být každopádně věrné filmové předloze, takže vše, co se v nich dozvíme, spadá do oficiálního kánonu Star Wars. Navzdory věrnosti značce ale bude hra odlehčená, jak tomu je u LEGO her zvykem.

Pro některé platformy bude k dispozici i Deluxe edice, která bude obsahovat exkluzivní figurku Finna a Season Pass. LEGO Star Wars: The Force Awakens má vyjít 28. června na všechny možné platformy, včetně PC, PlayStation 4, Xbox One, PS3, Xbox 360 a očekávat lze také Wii U, 3DS nebo PS Vita.

Hrajete stále Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 12
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background