background - První DLC k Just Cause 3
První DLC k Just Cause 3

První DLC k Just Cause 3

19. 02. 2016
Tomáš Kašpar
3 obrázků
3 min čtení

Tvůrci Just Cause 3, Avalanche Studios a Square Enix, chystají pro svoji hru celkem 3 placená rozšíření, které budou součástí balíku s názvem Air, Land & Sea Expansion Pass.

Dnes tvůrci prozradili detaily o prvním DLC s názvem Sky Fortress. V tomto rozšíření se Rico bude muset vypořádat s armádou létajících dronů. K tomu vám pomůže wingsuit, který je upravený prvkem Bavarium, bavariový kulomet a rakety. Součastí tohoto balíčku jsou také nové zbraně, výzvy či vedlejší mise.

Rozšíření Sky Fortress vyjde během března. Cena je stanovena na 11,99 euro, celý Air, Land & Sea Expansion Pass vás pak přijde na 24,99 euro. Do léta mají tvůrci naplánované ještě dva přídavky, a to Mech Land Assault a Bavarium Sea Heist.

Hráli jste Just Cause 3?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 33
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background