background - Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách
Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách

Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách

21. 02. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Bethesda, která je zodpovědná za značky jako je Fallout a The Elders Scrolls odhalila na letošním DICE v Las Vegas, že aktuálně pracuje na třech nových titulech.

Todd Howard se tak rozpovídal o tom, na čem studio nyní pracuje. Aktuálně finišují práce na DLC pro Fallout 4, který vyšel v loňském roce. Dále pracují na vypuštění Survival modu.

U tématu Fallout padla také otázka, zda existuje ve Falloutu něco, co nikdo doposud neobjevil.

Todd odpověděl velmi stručně, "Je tu ještě spousta věcí, které nebyly nalezeny, ale já vám neřeknu, o co jde. Věřím, že hráči na ně brzy přijdou."

Dále nám sdělil, že Bethesda má právě tři velké a dlouhodobé projekty, na kterých pracuje. Dle slov Todda Howarda jde o něco zcela jiného, než doposud dělali, ale zároveň to bude Bethesdí hra, velká a bláznivá.

Co nám to říká? Je snad v přípravě zcela nové The Elders Scrolls, nebo remaster verze starších her. Já bych spíše uvítal nějakou zcela novou značku.

Jakou hru byste chtěli od Bethesdy?

Další díl The Elders Scrolls
Remaster starší hry
Zcela nový titul
Celkem hlasů: 484
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background