background - Playstation 5 a Xbox Two : Co víme a co očekávat?
Playstation 5 a Xbox Two : Co víme a co očekávat?

Playstation 5 a Xbox Two : Co víme a co očekávat?

24. 02. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

Minulý rok zaměstnanec Microsoftu Phil Specter ohlásil, že nástupce Xboxu One přijde spíše dříve, než-li později.

Byly zde spekulace o tom, kdy Microsoft vydá novou konzoli pro které však nebyly kvalitně podloženy žádné informace. Hodně lidí si stálo za tím, že to budou držet pod pokličkou aby se nestihla vynořit konkurence.

No, podle několika zdrojů je jasné, že to až tak horké nebude, jelikož u Sony, jak je známo se na nové konzoli pracuje již od vydání Playstationu 4.

Pár informací, o kterých víme, že Sony na nich pracuje:

Microsoft se hodlá zaměřit na cloud-gaming sekci. Poté co se stal Microsoft leaderem v oblasti cloudových úložišť tak se v Microsoftu rozhodli na tomto zlatém dole začít těžit.

Grafické karty které jsou schopny zvládnout hru ve 4K rozlišení s nějakými dobrými FPS jsou velmi drahé. Ceny těchto karet se však pohybují na hranici nových next-genových konzolí. Takže jedním z možných očekávání se nabízí konzole s podporou 4K rozlišení.

Dalším důležitým aspektem dobrého úspěchu je v tom, jestli se vývojářům podaří úspěšně využít rozšířené reality.

Je jisté, že pokud se posune kvalita her, bude se také muset posunout rychlost internetu dostupného v běžných domácnostech. S tím jak se vcelku rychle rozšiřuje možnost připojení k internetu přes optické kabely by tento aspekt neměl mít vliv.

Dále by se mohly konečně uvolnit pořádné F2P tituly přes internet.

Úložiště dat jistě projdou zásadním vývojem a tak získáme dostatek prostoru pro naše hry a média.

Holotechnologie nelze vyvrátit, avšak také je dost možné, že se nám dostane jen dalšího stupně interakce. Například nějaký voice-commander na principu SIRI nebo Samsung Voice.

Je opravdu těžké určit co se nám v dalších konzolích naskytne za skvosty techniky. Ale my můžeme pouze doufat v to, že vývojáři odvedou kvalitní práci a přinesou nám nové, krásné kousky, které zapadnou do našich herních životů.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background