background - AdBlocku na YouTube odzvonilo.
AdBlocku na YouTube odzvonilo.

AdBlocku na YouTube odzvonilo.

29. 04. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Youtubeři si mohou oddychnout. Uživatelé, kteří používali AdBlock a znemožnovali tak zobrazení reklamy se budou muset obejít bez doplňku ve svém internetovém prohlížeči. YouTube bude díky HTML5 tento program blokovat.

V praxi to znamená, že se všem uživatelům YouTube zobrazí reklama, kterou budou moci po pár vteřinách přeskočit. Ačkoliv tento krok bude některým lidem vadit, YouTube se tím snaží předejít zpoplatnění používání jeho služeb. Drtivá většina přijmu je právě ze zobrazených reklam.

Tato zpráva udělala největší radost všem YouTuberům, protože jejich přijmy se díky tomuto kroku zvětší (často označováno jako "YouTube money"). A přiznejme si, vydržet 5 vteřin reklamu a přispět tak našemu oblíbenémů autorovi, je to nejmenší, co můžeme udělat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background