background - Únorový update pro Star Wars: Battlefront
Únorový update pro Star Wars: Battlefront

Únorový update pro Star Wars: Battlefront

26. 02. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
2 min čtení

V úterý 23.2.2016 vyšel plánovaný update pro hru Star Wars: Battlefront. Tento patch provádí změny ve zbraních, kartách, multiplayerových módech, vozidlech a hrdinech.

Tou nejdůležitější složkou je ale nový bezplatný obsah. Leia Organa se dočkala nového oblečení, mód Turning Point, který byl součástí balíčku The Battle of Jakku, můžete nyní hrát na mapách, které podporují módy Walker Assault a Supremacy.

Největší novinkou tohoto updatu je bezpochyby nová multiplayerová mapa Twilight on Hoth, na kterých je možné hrát módy Walker Assault, Supremacy a Turning Point.

Další patch je naplánován na březen a přinese další multiplayerovou mapu Survivors of Endor. Na PC má únorový update 4,5 GB, na PS4 a XboX One 4,4 GB.

Hrajete stále Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Vůbec jsem nehrál/a
Celkem hlasů: 77
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background