background - Velký update pro Fallout Shelter
Velký update pro Fallout Shelter

Velký update pro Fallout Shelter

3. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Bethesda se nevěnuje pouze nejnovějšímu Fallout 4, ale myslí i na mobilní hříčku Fallout Shelter. Pro něj teď připravuje velký update, který do hry přinese spoustu novinek.

Největší z nich je crafting systém. Díky němu budete moci zužitkovat neužitečný nepořádek v užitečné věci. Harampádí půjde nově získat v lunchboxech jako pátou kartu nebo během průzkumu Wastelandu.

Domacích zvířátek si hráči již chvíli užívají. Nově se ve hře objeví i papoušci. Kromě nich se objeví i kovárna a kadeřnictví, ve kterém půjde změnit vzhled obyvatel.

Bethesda se nechala slyšet, že tohle rozhodně není poslední velký update. Studio má připraveno mnoho nového obsahu. Předpokládá se, že po masivním úspěchu Fallout Shelter se můžeme dočkat i dalších mobilních her. Že by The Elder Scrolls?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background