background - Verdun - FPS z první světové!
Verdun - FPS z první světové!

Verdun - FPS z první světové!

30. 04. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Pozastavme se a zamysleme se nad dnešními FPS střílečkami. Téměř všechny nabízí herní zážitek z budoucnosti. Kupříkaldu nové CoD Black Ops III se bude věnovat boji lidí s jejich vlastními výtvory. Tyto střílečky jsou dozajista zajímavé, ale někteří by chtěli přeci jen návrat zpátky do světa světových válek.

Pokud patříte mezi ty, kteří se do tohoto období chcete vrátit, pak je tu pro vás hra Verdun. Ta se odehrává v období První světové války. Hra začala pouze jako fanouškovský titul, ale později na ni začali pracovat i profesionální herní vývojáři.

Ti se snažili zaměřit na realističnost, a proto se ve hře dostanete na reálná místa z 1. sv. války. Budete bojovat s tehdějšími zbraněmi zbraněmi a dokonce si poslechnete dobovou hudbu. Hra obsahuje několik herních módů. V módu Frontlines si budete připadat jako v zákopu a naopak krvavou vřavu si užijete v Rifle Deathmatch.

Hra vyšla 29.4 na Steamu a je dostupná za 21.5€

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background