background - HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!
HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

2. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Dlouho očekávaná chvíle je tu. Brýle HoloLens od Microsoftu se oficiálně dostavájí na trh. Ovšem má to několik háčků.

První háček je, že musíte být z USA nebo Kanady a současně členem komunity Insiders, která testuje produkty Microsoftu. I tak se ale nedostane na každého. Microsoft si bude ze zájemců vybírat. Na ostatní zájemce se bude dostávat v průběhu následujích vln.

Pokud splňujete výše zmíněné podmínky, tak si připravte 3 000$ (74 500 Kč). Balení bude obsahovat kromě samotných brýlí ovladač Clicker, brašnu, utěrku na brýle a nabíječku. Společnost ASUS by ale měla přinést vlastní verzi brýlí, která by měla být levnější.

Brýle HoloLens zobrazují interaktivní trojrozměrné objekty. Dle Microsoftu půjde o unikátní zážitek. Pomocí speciálních aplikací si budete moci postavit vlastní stavbu nebo si nechat poradit při opravách. Pomocí HoloStudia půjde vytvářet vlastní prostorové objekty promítané na displej.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background