background - Uncharted 4: A Thief's End opět odloženo
Uncharted 4: A Thief's End opět odloženo

Uncharted 4: A Thief's End opět odloženo

3. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
4 min čtení

V posledních dnech se s informacemi o velmi očekáváné hře Uncharted 4: A Thief's End roztrhl pytel. Měli jsme v traileru artwork z Assassin's Creed, byla oznámena otevřená beta na tento víkend, a dnes jsme se dočkali dalšího, velice nemilého zjištění.

Studio Naughty Dog má, pravděpodobně kvůli spoustě předobjednávkám, problémy s distribucí. Podle dostupných informací se Sony chce ujistit, že všichni svoji hru dostanou v den vydání.

Kvůli tomu tedy už počtvrté posouvají datum vydání o 14 dní, než bylo původně plánováno. Uncharted 4 tedy dorazí na pulty obchodů 10. května 2016.

Výkonný ředitel společnosti Sony, Shawn Layden, v oficiálním blogu uvedl: „Rozhodli jsme hru odložit o dva týdny, abychom zajistili, že bude moci hru hrát každý po celém světě ve stejný den. Víme, že budete zklamáni. Je nám to líto, že musíte čekat o něco déle. Dobrou zprávou je, že hra je fenomenální. Jsme plně přesvědčeni, že hra bude stát za to čekání."

Zde si ještě jednou vychutnejte parádní trailer, a nezapomeňte na otevřenou betu již tento víkend!

Máte už těch odkladů pokrk?

Ano
Ne, protože si rád počkám na skvělou hru
Celkem hlasů: 34
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background