background - Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo!
Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo!

Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo!

6. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Někteří to tušili hned na začátku, další začali spekulovat v průběhu. Tyto spekulace se nakonec staly pravdou a hra tak byla opravdu odložena. Na kdy, se zatím neví. Původně měla PC verze vyjít už letos v létě! To se však bohužel nestane.

Potvrzení o odložení předcházela zpráva komunitního manažera Warhorse Tobiase Stolz-Zwilinga, který Polygonu řekl, že PC verze výjde společně s verzemi na konzole a to pravděpodobně na konci roku.

Odklad PC verze by mohl také znamenat fakt , že se konečně našel vydavatel, který hru dostane do obchodů. Tobias přesto zdůraznil, že patří stále mezi indie vývojáře, ale že usilovně hledají vydavatele. Ten si zřejmě přeje vydání PC verze v jedno datum s verzemi konzolovými.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background