background - Další střílečka z druhé světové války!
Další střílečka z druhé světové války!

Další střílečka z druhé světové války!

7. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

Po Battalionu 1944 se na Kickstarter dere i další FPS z druhé světové války. Days of War na své backery teprve čeká!

Studio Driven Arts představuje kompetetivní střílečku z jedno z nejoblíbenějších období mezi hráči. Tato druhoválečná akce postavená na Unreal Enginu 4 hráče vtáhne do bojů nejkrvavějšího konfliktu 20. století. Autoři vidí vzor v titulech jako Call of Duty nebo Medal of Honor. Špatnou zprávou ale je, že autoři nepočítají se singleplayerem.

Hra nabídne moderní grafiku a autentickou hratelnost, která přikoření druhoválečné souboje. Days of War nabídnou klasické třídy vojáků - Rifleman, Assault, Support, Machine Gunner, Sniper, Rocket. Vývojáři slibují i bohaté moderské možnosti!

Na hru můžete přispět na Kickstarteru. Cílem je vybrat $100 000, hra má po sedmi dnech vybráno $31 000. Vyjít by měla letos pro PC, Xbox One a PS4.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background