background - GOGO - Slovák, který uchvátil Česko i Slovensko!
GOGO - Slovák, který uchvátil Česko i Slovensko!

GOGO - Slovák, který uchvátil Česko i Slovensko!

10. 03. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

Daniel Sebastián Štrauch je spíše známý pod svým internetovým aliasem GOGO, nebo-li GOGOMANTV. Oranžový pokoj, šiška a vtipy. Určitě ho znáte. Tento mladý sympatický mladík uchvátil naši Youtube scénu způsobem dosud nevídaným. Za svůj úspěch považuje zlom ve své tvorbě, když se rozhodl, že odhalí internetu svůj obličej a začne točit vlogy. Jeho vlogy se staly téměř okamžitě hitem internetu a GOGO se téměř přes noc stal slavným.

Hry, které hrál před tvorbou vlogů byly různé. Nejvíce se však zaměřoval na tehdy velice populární hru Minecraft. Své nahrávací návyky nezměnil ani po - té co okusil vlogy a ve hrách pokračuje dodnes. Točí všemožnou směsici her, od Sim City přes Amnesii po Mafii.

GOGO se před rokem rozhodl odstěhovat od svých rodičů a spolu se svou přítelkyní si pořídili byt v Bratislavě. Tento byt se stal v podstatě jedním obrovským nahrávacím studiem a téměř každý den odsud přináší videa. Jeho největší potíží jsou bohužel neodbytní fanoušci, kteří se snaží zjistit polohu onoho bytu a poté ho v podstatě "stalkují". Několik jedinců zjistilo polohu jeho garáže, kde natáčel před odstěhováním. Tímto odhalením prováděli velký zásah do Youtuberova soukromí a samozřejmě na to vydal i několik videí. Bohužel nebylo to nic platné.

Za jeho největší proslavení by se dal považovat vlog, který vyšel ještě z jeho oranžové "izby". Vlog s názvem : GoGo's Vlog Number.Final [Slovensky] - Make-Up Tutorial !, který vyšel 18.11.2012 zachvátil internet teméř panickým hypem a z GOGA se stala superstar.

Hláška "šiška" se stala ikonickou pro GOGOvu osobu a tak se mu podařilo udělat úctyhodnou díru do světa CZ/SK Youtubu.

Youtuberův channel má ke dnešnímu dni 1 273 669 odběratelů a toto číslo stále roste. Jeho kanál rozhodně stojí za shlédnutí a tak neváhejte a dejte tomuto slovenskému švihákovi šanci : youtube.com/gogomatv

Sledujete GOGA?

Ano, jsem věrný fanoušek.
Ano, ale nejsem top fanoušek.
Ne, nemám ho rád.
Celkem hlasů: 157
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background