background - 10 nejšílenějších herních postav
10 nejšílenějších herních postav

10 nejšílenějších herních postav

15. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
16 min čtení

Videohry nám přinášejí celou řadu zajímavých postav. Většinou dostaneme možnost hrát pouze za dobrosrdečného hrdinu, který je téměř ve všech ohledech dokonalý. Proto snad každý z nás uvítá vyšinutého psychopata, s kterým se můžeme pořádně vyřádit. Takových her je ale bohužel jako šafránu.

Proto jsme vybrali 10 nejšílenějších herních postav, které na nás nejvíce zapůsobily.

10. Doktor Steinman z Bioshocku

V podvodním městě Rapture je mnoho šílenců, ale pouze jeden na nás zapůsobil. Doktor Steinman byl kdysi velice nadaný plastický chirurg. Něco se v něm však zlomilo, a začal své pacienty masakrovat. Ve hře lze nalézt audio záznamy, ve kterých se dozvíte jeho příběh.

9. Psycho Mantis z Metal Gear Solid

Tato série je známá svým skvělým příběhem a ještě lepšími napsanými postavami. Psycho Mantis, nosící plynovou masku, se poprvé objevil v Metal Gear Solid pro Playstation. Tato postava na nás zapůsobila převážně tím, že ve hře mluví přímo k hráči, tzv. rozbíjí čtvrtou stěnu.

8. The Origami Killer z Heavy Rain

Zatímco všechny postavy v Heavy Rain mají své neduhy, hlavní antagonista známý pouze jako The Origami Killer je hravě strčí do kapsy. Ze způsobu, jakým unáší a poté zabíjí své oběti, nám šel mráz po zádech. Zavřením a následným utopením svých obětí v dešťové kanalizaci si u nás zařídil právoplatné deváté místo.

7. Sugar Plumps z Little Inferno

Tato indie hra od společnosti Tomorrow Corporation není moc známá, ale sedmé místo si bez pochyby zaslouží. Zde hrajete za dítě, které musí postupně pálit věci, abyste zůstali v teple. Začnete dostávat dopisy od své sousedky jménem Sugar Plumps. Zprvu se zdá přátelská, ale dostáváním více a více dopisů se dozvíte, že vše není tak, jak se na začátku zdálo.

6. Randall Forrester z Read Dead Redemption

Randall není hlavní postava v Read Dead Redemption, ale jako jediná na nás trochu více zapůsobila. Pokud se chcete potkat s touto postavou, musíte najít úkol zvaný "American Appetites". Randall se nachází uprostřed pouště se zlomenou nohou. Kvůli spoileru více neprozradíme, pokud se chcete dozvědět příběh mise, níže se nachází video.

5. Deadpool

Většina z nás určitě viděla film. Možná ale nevíte, že existuje i hra. Je to klasická rubačka z pohledu třetí osoby a podobně jako ve filmu hlavní hrdina trousí jednu hlášku za druhou. Pokud tedy máte dostatek času, doporučujeme alespoň vyzkoušet. O žádný velkolepý herní zážitek ale nepřijdete.

4. Scarecrow z Batmana: Arkham Asylum

Tuhle postavu jsme vybrali jednak pro to, že je šílený, ale hlavně kvůli jeho schopnosti převést šílenost na ostatní. K tomu používá toxin, který u lidí vyvolává halucinace o věcech, kterých se nejvíc bojí.

3. Vaas z Far Cry 3

Vaas je jedním z nejlepších vyšinutých padouchů, které jsme ve videohrách viděli. Nepřekonal ho ani hlavní antagonista Pegan Minn z Far Cry 4. Vaas je šéf pirátů, který unese vaše kamarády. To, že věří, že jeho násilné činy jsou vlastně dobré, z něj dělá ještě většího psychopata. Proto si od nás vysloužil krásné třětí místo.

2. Joker z Batmana

Tuhle postavu není potřeba popisovat. Hlavní nepřítel Batmana se ve videoherní sérii velice povedl. Nemalou zásluhu na tom má dabing, o který se postaral Mark Hamill.

1. Trevor Phillips z Grand Theft Auto V

Ano, přesně jak jste očekávali. Za Trevora jsme v posledním GTA hráli nejraději. Je to vyšinutý psychopat, který bere drogy, zabíjí lidi a užívá si to. Jedna mise z GTA V je toho jasným důkazem. V misi máte přimět vašeho vězně kápnout božskou a můžete si vybrat, jak toho docílíte. Mučení je tady tak realistické, že z toho jde mráz po zádech. Trevor Phillips je tedy jasným vítězem.

V anketě můžete hlasovat, která postava je podle vás nejšílenější. Pokud ale máte jiné nápady, napište nám je do komentářů.

Která postava je podle vás nejšílenější?

1. Trevor Phillips
9. Psycho Mantis
8. The Origami Killer
7. Sugar Plumps
6. Randall Forrester
5. Deadpool
4. Scarecrow
3. Vaas
2. Joker
10. Doktor Steinman
Celkem hlasů: 414
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background