background - Cities: Skylines nabízí bezplatné DLC
Cities: Skylines nabízí bezplatné DLC

Cities: Skylines nabízí bezplatné DLC

16. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Budovatelská strategie Cities: Skylines bere vše dobré ze Simcity, a přidává k tomu propracovaný systém dopravy a velkou stavební plochu. Hra s dvěma miliony prodaných kusů slaví rok od vydání.

Proto vývojáři z Colossal Order vydají po placených expanzích After Dark a Snowfall bezplatné DLC, a to již 22. března.

Ve hře budeme moci stavět tunely, nábřeží či promenády. Přibude také úprava terénu, která byla dostupná pouze při nainstalování příslušného módu. Kromě toho se tvůrci rozhodli uspořádat jednu netradiční akci. Jedná se o speciální soutěž. Pokud vytvoříte originální mód do hry, složíte báseň či píseň, a nebo zrealizujete cokoliv jiného, máte šanci vyhrát hrazený výlet do Finska. V rámci výletu budete mít možnost navštívit i kanceláře vývojářů. Podle nás je to skvělý nápad a kdo ví, třeba se štěstí usměje právě na vás.

Hráli jste Cities: Skylines?

Ano
Ne
Chystám se
Celkem hlasů: 57
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background