background - V The Division do Central Parku
V The Division do Central Parku

V The Division do Central Parku

17. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
4 min čtení

Moc nás nepřekvapilo, když Ubisoft oznámil několik DLC, které budou součástí Season Passu. Některé přinesou zbrusu nové mise, jiné zase nové lokality. Jednou z lokalit by mohl být Central Park.

Přišli na to hráči, kterým se podařilo do zamknuté oblasti dostat, stejně tak i do podzemí, které odemkne červnový dodatečný obsah.

Ubisoft má v rukávu také pár bezplatných DLC, které se nám hráčům líbí podstatně více. První update s názvem Incursions přidá raid, který splníte jen se čtyřmi hráči. Na konci raidu bude možnost si obstarat nějaké to speciální vybavení. Další novinkou bude vyměňování zbraní a vybavení mezi hráči.

Druhý update nese název Conflict, přidá další raid odehrávající se kolem manhattanského Columbus Circle, stejně tak i nové věci do Dark Zone.

Dále známe podrobnosti okolo třech placených DLC. Červnové Underground přidá novou lokalitu, která umožní hráčům prozkoumat nezmapované podsvětí New Yorku. Survival vezme hráče do nepřátelského území s těžkými nepřáteli. Na zimu je pak naplánováno DLC s názvem Last Stand.

První dva placené balíčky budou mít měsíční exkluzivitu pro Xbox One, poté se ho dočkají i majitelé PC a PS4 verzí.

Podle nás se The Division povedlo, co si o tom myslíte vy?

Co si myslíte o The Division?

Super, hraju
Očas to zapnu
Vůbec nehraju
Celkem hlasů: 132
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background