background - Informace o Horizon: Zero Dawn
Informace o Horizon: Zero Dawn

Informace o Horizon: Zero Dawn

18. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
4 min čtení

Akční RPG titul Horizon: Zero Dawn od Guerrilla Games (tvůrci Killzone) vypadá hodně zajímavě. Spolu s Uncharted 4 a The Last Guardian se jedná o velmi o čekávanou PS4 exkluzivitu letošního roku.

Hra se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde lidstvo téměř vymřelo, a nadvládu nad světem převzaly stroje v podobě dinosaurů. Vy, jako lovkyně Aloy, budete mít za úkol vypátrat, co přesně se stalo, a jak porazit vyspělé nepřátele. Tvůrci nám nabídnou otevřený herní svět, který bude napěchovaný aktivitami, kvalitní příběh a RPG prvky.

„Chceme herní svět, který nabízí kvalitní obsah. Studovali jsme ostatní hry s otevřeným světem a myslím, že jsme dosáhli něčeho, co bude pro Horizon dobré,“ řekl výkonný producent Mark Norris.

Jisté je, že půjde čistě o singleplayerové dobrodružství, tedy bez multiplayeru. Někoho to možná zamrzí, ale pokud bude příběh kvalitní, a herní doba dlouhá, není to vůbec na škodu. Špatných prodejů z důvodu chybějícího multiplayeru se tvůrci nebojí. S tímto tvrzením odkazují na hru Zaklínač: Divoký Hon, který multiplayer taky neměl, a byl zvolen hrou roku 2015.

Horizon: Zero Dawn má vyjít letos exkluzivně pro Playstation 4. Tento rok majitelé Xboxu One nejednou zamáčknou slzu.

Líbí se vám Horizon: Zero Dawn?

Ano
Ne
Uvidím podle recenzí
Celkem hlasů: 107
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background