background - Batman od Telltale přilétá!
Batman od Telltale přilétá!

Batman od Telltale přilétá!

21. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

Nedávno se konala akce SXSW Gaming Expo v Austinu a právě tam byly odhaleny první informace o nové sérii od Telltale - je jí BATMAN!!

Hlavním důvodem, proč neexistuje mnoho materiálu, který by mohla společnost ukázat, je důvod ten, že se poslední rok pracovalo na scénáři a herní mechanismy budou dodány později. Můžeme tedy očekávat stejné herní principy, jako u ostatních her společnost Telltale. Pokud však bude příběh stát za to a bude "odsejpat" a vše půjde dobře, pak by se mohlo jednat o velmi úspěšnou sérii.

Co hráč dostane do rukou? Hrát budete za Bruce Wayna a zároveň za Batmana. Občas přijdou mise, kde budete potřebovat oba tyto muže. Samozřejmě, že rozhodnutí v roli Wayna bude mít velký vliv na příběh Batmana.

Nesmí samozřejmě chybět Alfred Pennyworth, Vicki Vale, James Gordon nebo Renee Montoya, stejně jako určití nepřátelé. Jejich identitu ale Telltale zatím tají. Robina, Nightwinga a dalších se nedočkáme, protože hra se zaměří spíše na Batmana/Wayna.

Je zcela jistotou, že některé postavy ovlivní Gotham a jeho dění více a některé méně. Buďme však upřímní, znamenala někdy ona "rozhodnutí „něco důležitého? Hra poběží stále na starém a původní TT enginu, ten bude pro hru pouze aktualizován.

Hra by měla začít vycházet letos v létě a nikdo neví, kolik bude mít epizod

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background