background - Trackmania Turbo je za dveřmi!
Trackmania Turbo je za dveřmi!

Trackmania Turbo je za dveřmi!

23. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
4 min čtení

Nastartujte své motory, v pátek 25.3. 2016 vychází Trackmania Turbo. Hra nabídne 4 nová prostředí, vylepšenou grafiku a nové tratě. Klasicky bude dostupná kampaň s více než 200 tratěmi, které budete moci hrát na 5 obtížností.

Prostředí

  • Rollercoaster Lagoon: Pokořte gravitaci v tropickém ráji, závoďte na slunných plážích a prohánějte se po nebezpečných magnetických tratích jako z autodráhy.

  • International Stadium: Stadion, kde uplatníte přesnou jízdu a dokonalou soustředěnost při rychlých závodech v lehkých formulích.

  • Canyon Grand Drift: Prostředí Severní Ameriky přímo láká ke svobodnému driftování po dráze, čehož se zde dočkáte habaděj.

  • Down & Dirty Valley: V této venkovské krajině se vám bude nejvíce hodit pečlivé ovládání auta ve vzduchu, jelikož všudy přítomné kopce vás rozhodně nenechají trčet na zemi.

Pokud rádi hrajete s kamarády, máte možnost. V nové Trackmanii budete moci usednout za volant jednoho auta se svým parťákem. Dva řidiči, jedno auto. Další možností, jak se zabavit, je stavění nových tratí, které už bylo součástí hry Trackmania Nations Forever.

Minulý díl stále hrají miliony lidí, tak uvidíme, jak na tom bude nový díl. Na příští týden ale máme o zábavu postaráno.

Hrajete Trackmania Forever?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 29
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background