background - Tekken 7 možná na PC!
Tekken 7 možná na PC!

Tekken 7 možná na PC!

4. 04. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
3 min čtení

Hru Tekken od studia Bandai Namco zná asi každý. Jelikož se stávájí bojové hry na počítač čím dál slavnější, tak se z některých anket zjistilo, že hráči baží po Tekken 7 - PC verzi.

Jestli by se tak doopravdy stalo, byla by to první Tekken hra na PC ( Nepočítejme odfláknutou hru Street Fighter x Tekken ). Nám teď nezbývá nic jiného, než jen doufat, že se Bandai Namco tohoto břemena ujme s pevnou vůlí a pustí se do toho na 100%, aby nevydali nějaký špatně portovaný typ hry, která by hráče akorát tak odradila.

Obsazení hry by mělo být stále stejné. Hra poběží pravděpodobně na Unreal Engine 4, což pokud to vyjde, bude to dost kvalitní počítačový masakr. Jen tedy doufejme, že optimalizace a již zmíněný port bude kvalitní a bude odpovídat jménu studia.

Do hry by se měla vrátit Jun Kazama. Fanoušci série jistě ví, o koho jde a kdo ne, ten si to zvládne najít na Googlu.

Koupíte si Tekken 7 na PC?

Rozhodně, jsem HC fanda.
Možná, uvidím jaká bude cena.
Ne, Tekken není pro mě.
Celkem hlasů: 76
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background