background - Fotky NX controleru byly FAKE!
Fotky NX controleru byly FAKE!

Fotky NX controleru byly FAKE!

27. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

O tomto revolučním ovladači jsme již jednou psali ZDE, tehdy se jednalo pouze o uniklé nakreslené obrázky a sliby, že se dočkáme opravdu revolučního ovladače.

Poté se však slehla zem po dalších informacích a my si mysleli, že na ovladač se zapomnělo. Před pár dny se ovšem Nintendo opět připomnělo a ukázalo fotky svého ovladače. Ten obsahuje konektor na sluchátka (3,5 mm jack). Ovladač je celý černý a zřejmě se jedná o displej. Sám autor podotýká, že toto není finální verze ovladače.

Bohužel tyto informace se nakonec ukázaly, že se jednalo o fake! Autor totiž vydal video, jak tento ovladač vyrobil a vysvětluje, jak se mu povedlo napálit celý internet.

Na finální verzi ovladače si tak budeme muset ještě počkat. Věříme totiž, že v Nintendu doopravdy kutí nějaký revoluční nápad, jako je to u nich zvykem.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background