background - Sérii GTA mohl doplnit díl z Tokia!
Sérii GTA mohl doplnit díl z Tokia!

Sérii GTA mohl doplnit díl z Tokia!

28. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

V období, kdy vznikaly legendy jako GTA III a Vice City, si tvůrci z Rockstaru pohrávali s myšlenkou, že některý z dílů bude zasazen do Tokia. Poslali na místo i tým, jehož úkolem bylo seznámit se s okolím a nafotit zajímavá místa. Od plánu ovšem sešlo kvůli nevyhovujícímu systému ulic a provozu. Navíc hráči byli zvyklí na americké prostředí, se kterým se váže i samotný příběh.

Tokio by bylo na tehdejší dobu náročné kvůli svým legendárním neonům, Tokiu se díky to mu přezdívá neonové město. Stejně tak by hráči přišli i o oblíbené značky aut, které se v Japonsku nevyskytují. Série GTA tak bohužel přišla o asijský díl.

Nově chystané GTA VI se bude odehrávat v Severní Americe, přesné místo však Rockstar zatím neoznámil. Hra by měla spatřit světlo světa přibližně na konci roku 2018, možná i později.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background