background - Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?
Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

6. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
7 min čtení

K výročí konce 2. světové války si Gajin přichystal největší patch v historii War Thunderu. V patchu s označením 1.70 1945 se dočkáme spousty nové techniky, několika nových map a změnu mechaniky hry.

Na americké straně nám k letectvu přibylo několik strojů. AD-2 Skyrider, dvě nové verze Mustangu a jeden nový model Thunderboltu.

U pozemních strojů se objevil lehký tank M2A2 a nová větev stíhačů tanků obsahující 75 mm M3 GMC, M18 GMC, T95, Т28, М10 GMC, М36 a prémiový M18 “Black Cat”. Absolutní novinkou bude raketový T34 "Calliope", který bude schopný využívat i svůj raketový nosič.

Na německé straně se dočkáme dvou nových letadel. A to Ar.234 C3 a Bf-109B-1. Letou Hs. 129 obdrží vymodelovaný kokpit. U pozemních jednotek Němci dostanou StuH 42G.

Nová letadla u sovětské strany jsou: Golovačevův Yak-9M, Dolgušinův La-7, nový kokpit pro IL-28, nové modely Yaku-9T a Yaku-9K, nový model IL-2 1942 a nové varianty IL-2.

Stejně jako US, tak i SSSR obdržel stíhače tanků. Těšit se můžeme na: 4M GAZ-AAA, Su-57, Su-122-54, nové střední a těžké tanky Т-34-85E, Т-34E STZ, IS-2 Avenger a prémiové SU-76М.

Britové obdrží především námořní letadla. Hrát můžeme za Sea Hurricane Mk.Ib, Sea Hurricane Mk.Ic, FireFly F.Mk.I, FireFly F.Mk.V, Seafire Mk.XVII, Seafire FR.47, Sea Fury FB.11 a Attacker FB. Canberra se dočká nového kokpitu. Předělané modely obdržely letadla Sea Gladiator Mk1 a Hurricane Mk1 /L. Pokud máte dostatek orlů, tak si jako prémiový letoun můžete koupit Plagisův Spitfire LF.MK.XIVe a Prendergastův FR.MK.XIVe.

U Japonců se objeví jen dvě nová letadla. J2M2 a Ki-21-1a.

Nová herní prostředí vypadají skvěle. Do hry se dostanou tři mapy. Berlín (je zde i budova Reichstagu), Normandie a Hurtgenský les.

Patch dále upravuje vlastnosti některých typů munice, přidává nové decaly, poupravuje skiny letadel i tanků a mění letecký i destrukční model. Doufejme, že hra bude působit ještě realističtěji a lépe, než před tímto patchem.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background