background - Příběh v Mass Effect: Andromeda
Příběh v Mass Effect: Andromeda

Příběh v Mass Effect: Andromeda

31. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
5 min čtení

O novém Mass Effectu se toho moc neví. Není známo datum vydání, nevíme, kdo bude hlavní hrdina a jak vypadá gameplay. Zde se ale objevily screenshoty nového dotazníku EA, díky němuž máme alespoň hrubý nástin příběhu.

Příběh nás zavede daleko za Mléčnou dráhu do galaxie Andromeda. Hráči zde svedou boj za nový domov, v čem nám domorodci budou chtít zabránit. Tentokrát jste tedy vy ti špatní, ti vetřelci.

Dotazník dále popisuje svobodu v cestování a objevování nových planet s dosud neznámými tvory a rasami. EA však z hlediska mechanik popisuje nový Mass Effect jako střílečku ze třetí osoby, nikoliv jako RPG, což nás trochu mrzí. Z dřívějších informací víme, že pravděpodobně zasáhneme do konfliktu dvou ras, Remnant a Kent.

"Schyluje se k velkému boji. Rozprostírá se napříč galaxií planet se zcela neznámými rasami. Vytáhněte svou zbraň, protože ten boj je větší, než jste si mysleli. Není jen o vašem vlastním životě, ale o celém lidstvu - konečný boj o místo, kterému můžeme říkat domov."

Vydání je naplánováno na začátek příštího roku. Na videoherní konferenci E3 by vývojáři měli oznámit datum vydání.

Nás by určitě potěšilo, kdyby se objevily kromě lidí i rasy z předchozích třech dílů. Dejte nám vědět, která rasa vám nejvíce přirostla k srdci v anketě pod článkem.

Která rasa se vám v sérii Mass Effect nejvíce líbila?

Lidé (Shepard)
Gheti
Reapeři
Kolektoři
Kvariané (Tali'Zorah)
Krogané (Wrex)
Drellové (Thane Krios)
Turiané (Garrus Vakarian)
Salariané (doktor Mordin Solus)
Asarijky (Liara T'Soni)
Rachni
Celkem hlasů: 101
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background