background - Dead Island 2 odložen na rok 2016!
Dead Island 2 odložen na rok 2016!

Dead Island 2 odložen na rok 2016!

3. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
4 min čtení

Pokračování zombie/akční hry Dead Island se odložilo na rok 2016. Vydání hry se očekávalo na jaro roku 2015.

Vývojářské studio Yager Development prohlásilo: "Všichni jsme si vytvořili velký cíl pro hru Dead Island 2: Vytvořit pokračování, které přesune hru Dead Island do další úrovně. Hru, která obsahuje vše, co naši fanoušci milují na hře Dead Island - Několik rozdílných postav, za které můžete hrát, kooperaci a ráj, který se pomalu mění na pořádnou zabijačku zombie, a hru, která obsahuje tuny nového a lepšího obsahu a tuny nových bojových schopností."

"A my všichni jsme chtěli toto všechno dodělat na jaro roku 2015. Těšili jsme se dlouho na to, až tuto hru dokončíme. Bohužel, rozhodli jsme se, že jsme náš cíl zatím nesplnili. Víme, že někteří naši fanoušci budou touto zprávou zklamáni, ale pokud dáme vývoji hry Dead Island 2 více času, jsme si jisti, že všichni ve výsledku dostanou daleko lepší hru než původně měli dostat."

Takže doufejme, že se vývojářskému týmu Yager Development hra podaří.

Trailer ke hře Dead Island 2

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background