background - PlayStation Plus hry – duben 2016
PlayStation Plus hry – duben 2016

PlayStation Plus hry – duben 2016

8. 04. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
11 min čtení

PlayStation Plus je služba, která svým předplatitelům kromě jiných výhod předkládá každý měsíc nálož her zdarma.

A v dubnu se jedná o tito tituly:

Zombi (PS4)

Klasický scénář – jde nemrtvák a vy ho něčím majznete po hlavě. Zombi je PS4 verze hry ZombiU, která v roce 2012 vyšla exkluzivně pro Wii U, nejzajímavějším herním principem je tu fakt, že vaše postava je smrtelná a když už je mrtvá, tak je mrtvá a Vy máte smůlu, protože se budete muset převtělit do jiného přeživšího uprostřed zombácké apokalypsy. Právě tohle dává celé hře příchuť poněkud drsnější survivalovky, protože pomineme-li skutečnost, že nechat se zabít horou hnijícího masa je zahanbující, tak horší je, že při smrti přijdete o veškeré itemy, co jste našli (což nepotěší). Jinak je to zombácká hra jako každá jiná – od recenzentů schytávala povětšinou průměrná, nebo lepšoprůměrná hodnocení.

Dead Star (PS4)

Nastavte phasery na „rozstřílet všechno na hadry!“ Dead Star vychází z klasických 2D arkádových gamesek – osedláte tu vesmírnou loď a vrhnete se na zničení všeho, co bude mít tu drzost po vás zkusit střílet. Pokud jste fanoušci zběsilých akcí, tak tohle bude něco pro vás. Dead Star stojí za pozornost jednak kvůli obrovské škále možností úprav vaší lodi, ale kupříkladu i kvůli procedurálně vytvářeným bitevním zónám.

I Am Alive (PS3)

„Trošku temno, trošku smutno a taky hodně mrtvejch,“ jak pravil Hades. I Am Alive je skutečně temnotou prosycená postapokalyptická survivalovka, která nás zavádí do přírodními katastrofami zničené Ameriky. Hlavní hrdina Carlo Mestroni cestuje do svého domovského města, aby našel manželku a dceru (a zjistil, jestli jsou taky vůbec na živu, že...), ale jak už to tak na světě chodí, smůla nechodí po horách, ale trsá po lidech, shit happens a tak dál, zkrátka Carla rozhodně nečeká pohodová cesta. Víc se dozvíte až ve hře.

Savage Moon (PS3)

Co uděláte když se na vás žene obrovská vlna emzáků, která vás má v úmyslu povečeřet? Postavíte zbraň. A když to nebude fungovat? Postavíte více zbraní! Savage Moon je klasická tower defense strategie, kdy se musíte ubránit útočícím potvorám, stavět obranné věže a snažit se nedostat se na jídelní lístek.

A Virus Named Tom (PS Vita)

Počítačové viry se nikdy netěšily moc velké oblibě, ale tohle bude výjimka. Jak už název hry vypovídá tak hlavní hrdina je malý viřík, který se ztratil v počítačovém systému jedné nejmenované společnosti a který se snaží sabotovat jejich systém. Ne proto, protože by byl záporák, nebo že by nevěděl co s nulami a jedničkami dělat, ale protože se chce pomstít za svého pána, který byl právě z oné společnosti vyhozen. Nezní to trochu, jako by se Hideo Kojima mstil Konami? A Virus Named Tom je hra z roku 2012, ale třeba se jí podařilo předpovědět budoucnost.

Shutshimi (PS Vita)

A nyní trochu retra... Přichází ryba s brokovnicí a to ve hře Shutshimi, která je vzpomínkou na klasické 2D střílečky, ve kterých jste hráli za ponorky vesmírné lodě aj. Plavete, střílíte, sbíráte upgrady a... klobouky. Není to nic extra, ale zabavit se s tím dá.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background