background - Call of Duty ve světě rostlin?
Call of Duty ve světě rostlin?

Call of Duty ve světě rostlin?

8. 04. 2016
Robin Oleksink
2 obrázků
8 min čtení

Již pár dní, konkrétně od 23.února, můžete hrát na Xbox One, PS4 a PC akční FPS. Ne! Nejedná se ani o nové Call of Duty, ani Battlefield, ikdyž skoro to tak vypadá.

Bude to největší, nejbláznivější bitva v celém vesmíru. Jedná se o nové Plants vs. Zombies Garden Warfare 2! Není to strategie jak jsme byli zvyklí na hry s titulem Plants vs. Zombies, nyní pro nás vývojáři připravili FPSko, u kterého se dosytosti nasmějete. Hra je pestrá, kvalitně graficky zpracovaná, vtipná a hraní je velmi snadné.

Match

Na začátek o co vlastně jde. V první řadě si vybíráte, zda budete hrát za Zombie, nebo za Kytky. Každý "druh" má své území, kde plníte různé singleplayerové mise. Pokud chcete válčit, stačí když vyjdete ven z Vaší pevnosti, která je na jedné straně parku, a začít bojovat s Vaším nepřítelem, který má pevnost na opačné straně.

Hra podporuje Multiplayer, bohužel majitelé PS4 mohou hrát pouze s předplaceným PS plus. Takže pokud máte kamaráda, který si rád zahraje s Vámi, můžete zapnout starý dobrý SplitScreen a pařit na jedné obrazovce, cože je podle mého názoru super.

Multiplayer nabízí také 12 nových map, na kterých se může prohánět až 24 hráčů a v Kooperaci s čtyřmi hráči.

Hra nabízí 3 nové postavy na každé straně.

Na straně Kytek to jsou : Kernel Kukuřice (který má kukuřičný rotační kulomet), Růže (která může nepřátele proměňovat, či zpomalovat) a Citron (který působí jako tank, může se rychle přemisťovat z místa na místo)

Na straně Zombie to jsou : Super Brainz (který má drtivou sílu ve svých městech), IMP a Z-MECH (ten na první pohled není až tak moc zvláštní, ale když na bojišti vydrží dost dlouho, může přivolat obrovské kovové Zombie, které ničí vše co mu přijde do cesty) a poslední je Kapitán Deadbeard (který má k dispozici obrovský kanón)

MP

Mimo 6-ti nových postav, můžete hrát i za staré dobré postavičky, které postupem času můžete vylepšovat jak po stránce vzhledové, tak schopnostní. Ve finále je postaviček něco málo přes 100. Hra se stane opravdu pestrou a zábavnou.

Za mince, které ve hře sbíráte, kupujete a vylepšujete postavičky, zbraně, brnění ale i vzhled.

MP2

Pokud tedy chcete zažít legraci v podobě akční střílečky, u které se rozhodně pobavíte ( pokud umíte aspoň trochu anglicky ) , určitě sáhněte po tomto titulu. Uvidíte, že i jinak neškodné kytičky, mohou opravdu ublížit.

Hru stojí za to si zahrát.

Na jaké platformě je podle vás nejlepší Plants vs. Zombies?

Windows PC
MAC
Android
iOS
Konzole
Jiné
Celkem hlasů: 40
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background