background - Mafia III na obzoru?
Mafia III na obzoru?

Mafia III na obzoru?

3. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
12 min čtení

Celkové spekulace o hře Mafia III jsou něco jako konspirační teorie - můžete jim věřit, ale také nemusíte. Jako první, hry Mafia: The City of Lost Heaven a Mafia II od vývojářství 2K Czech (dříve Illusion Softworks) měly hodně pozitivních ohlasů. Hra Mafia: The City of Lost Heaven je dost často považována za nejlepší českou hru vůbec. Tak a teď bychom mohli přejít k samotným spekulacím a také k vývoji hry.

Mezi nejúspěšnější hry tohoto vývojářství jistě patří tyto dvě hry Mafia: The City of Lost Heaven a Mafia II. Díky úspěšnosti těchto dvou her se očekává i třetí díl této slavné série. Jako první, co bychom mohli vypozorovat je, že bychom mohli hrát za ženskou postavu. Mohlo by to být vypozorované od ilustrativního názvu této hry. Podle spekulací měla být samotná hra oznámena v dubnu roku 2013 na výstavě Pax East, ale nakonec se usoudilo, že hra není dostatečně připravená a nakonec se z výstavy sešlo. V roce 2014 2K Czech zavřelo svoji pobočku v Praze a přesunuli se do USA a do Brna. Někteří tvrdí, že vývoj této hry Mafia III se kompletně restartoval a začalo se od začátku. Tyto informace se nedají potvrdit, ale jak jsme psali na začátku, můžete tomu věřit a také nemusíte.

Někteří také tvrdí, že by mohlo jít o pokračování příběhu jedné z postav Joea Barbara. Joe Barbaro byl u konce poslední mise v Mafii II převezen na neznámé místo. Na jaké místo se neví, ale někteří tvrdí, že byl zabit. Ovšem zde existuje i možnost, že Mafia III začne od momentu, kdy by Barbaro mohl za jízdy vystoupit z auta, nebo utéct z místa zastavení auta. Také je tu možnost hry, která bude vyprávět o životopisu jedné z postav nebo i více postav z obou her. Toto jsou pouze spekulace. Dne 5.1. 2015 Rick Pasqualone, dabér Vita Scaletty dostal na jeho Twitter účtu otázku od jednoho sledujícího: "Ahoj Ricku, jaké byly tvé Vánoce?" Rick na tuto otázku odpověděl takto: "Velice dobré, děkuji. Opravdu brzy budou nějaké novinky o hře Mafia III!" No, už jsou to skoro čtyři měsíce a zatím se žádné novinky neobjevily.

Dost možná unikly i nové informace o pár detailech této hry. První postava by se měla jmenovat Franklin. Napůl afroameričan a napůl běloch. Narodil se v Louisianě a vyrůstal jako sirotek a když se vrátil z války, tak zjistil, že je velmi silný a spolehlivý a vždy dokáže dokončit úkol. Také si moc cení jeho rodiny.

Další postava je Tony. Je to vždy upravený a štíhly Ital, který se také narodil v Louisianě. Je tichý, odtažitý a má italský přízvuk. Není to až takový gangster, ale zajímají ho spíše čísla, tudíž by mohl být něco jako učetní. Má rád peníze a je to génius.

Další a zatím poslední postavou je Mickey. Je to průměrný a normálně vypadající italský podvodníček. Je mu kolem dvaceti let, a není příliš chytrý. Povídá rychleji než přemýšlí (to by mu mohlo dělat problémy). Dělá ze sebe velkého gangstera, který všechno ví, ale jen se tím snaží krýt jeho povahu ze všeho vystrašeného mladíka.

Další oznámení ohledně hry Mafia III by mohlo být na E3. Zatím nevíme, jak to s vývojem je, ale myslíme si, že hra bude mít také pozitivní ohlas jako její předchůdci. Ovšem nevíme, zda vývoj vůbec probíhá, ale od přesunutí vývoje do USA se nic nedělo kromě pár úniků detailů (také vůbec nemusejí být pravdivé). Takže bychom se mohli i dočkat nějakého oznámení nebo dalšího úniku. Ještě na závěr přídáváme fotku, jak by mohla hlavní postava vypadat.

Myslíte si, že je Mafia III ve vývoji?

Ano.
Ne.
Možná.
Celkem hlasů: 4708
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background