background - 5 nejaktuálnějších her pro Android
5 nejaktuálnějších her pro Android

5 nejaktuálnějších her pro Android

15. 04. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
14 min čtení

Androidí hry – někdo je miluje, někdo zavrhuje, ale faktem je, že jsou tu a tak si zaslouží naší pozornost. Dnes se mrkneme na 5 herních evergreenů, které můžeme hrát na zařízeních s operačním systémem Android.

GTA: San Andreas

Ptáte se sami sebe – jak jde sakra na mobilu hrát akční hra? Má odpověď zní: Jde to a vlastně docela dobře. Samozřejmě je to kapku komplikovanější, než kdyby jste hráli na konzoli nebo na PC, ale očividně vám smartphone verze GTA může poskytnou spoustu zábavy. Ani vám tu nemusím vysvětlovat, jak je GTA:SA i po letech úžasná hra a jak skvěle se hodí na dlouhé cesty, zejména pokud nejste vlastníky žádné kapesní konzole, nebo nemáte zrovna náladu na čtení knih. GTA:SA se nachází klasicky v obchodě Google Play. Samozřejmě, pro mě je věčná srdcovka GTA: Vice city, ale ta existuje ve verzi pro mobily také, takže... GTA = Get That Awesomeness!

Castle Clash: Age of Legends

Jak funguje klasická válečná ekonomika? Stavět, zbrojit, ničit, znovu zbrojit a znovu stavět. A vlastně takhle by se dala popsat i hra Castle Clash: Age of Legends. Stavíte budovy, vylepšujete si armádu a pak s vašimi vojáky napochodujete do nepřátelských oblastí, které protáhnete mlýnkem na maso. Castle Clash: Age of Legends patří bezesporu mezi vůbec nejoblíbenější hry pro mobilní telefony, má přes tři milióny hráčů a velmi dobrá uživatelská hodnocení. Koneckonců, stránka hry na Google Play hovoří sama za sebe.

Shadow Fight 2

Je libo trochu té bojové akce? Shadow Fight 2 je klasická 1v1 mlátička, ovšem s tím, že herní postavy nejsou „herní postavy“ ale stíny, které se mezi sebou řežou úplně stejně brutálně jako kdyby se jednalo o skutečné lidi. Zní to sice divně, ale za zmínku stojí, že právě díky onomu „stínovému“ zpracování postav velmi dobře vynikne, jak geniálně má Shadow Fight 2 promakané pohyby postav, které jsou dle prohlášení vývojáře odvozeny ze skutečných stylů bojových umění. Upřímně řečeno, právě animace bojovníků tu vypadají lépe než v mnohých PC hrách – už tohle je vyloženě fascinující, jak by řekl pan Spock. K tomu si ještě připočítejte, že Shadow Fight 2 má nepřeberné množství zbraní pro boj na blízko a obsahuje i RPG prvky. Inu máte tu vyloženě must-have titul. Šest miliónů hráčů, co si Shadow Fight 2 na Google Play pořídilo by se mnou dozajista souhlasilo.

Need for Speed: Most Wanted

Pokud patříte mezi fanoušky závodních her, tak zrovna tohle by mohlo být něco pro vás. Předělávka Need for Speed: Most Wanted pro androiďácká zařízení má návykovou hratelnost a na poměry mobilních technologií i skvělé vizuální zpracování. Můžete si úžit adrenalinové závody s policií za chvostem, bouračky, driftování a jiné triky – zkrátka co si zamanete. Rozhodně je to titul hodný vaší pozornosti - více na Google Play.

Lifeline

Slovy Johna Cleese: A nyní něco zcela jiného. Lifeline je textová hra, kde máte za úkol pomoct ztracenému astronautovi jménem Taylor, jehož posádka pravděpodobně zahynula během nepodařeného přistání na Měsíci u jedné vzdálené planety. Jelikož Taylorův komunikátor dokáže navázat spojení jen s vámi, tak mu musíte pomoct přežít v nehostinném prostředí a najít cestu pryč. Hra je koncipovaná jako příběhová linie s více konci a právě na vás záleží jak celý příběh dopadne, protože v klíčových momentech musíte za pana astronauta vykonat těžká rozhodnutí, kde jde vyloženě o život. Nejedná se o úplně obvyklý žánr her (i když jakási tradice textových her tu je), ale rozhodně pokud stojíte o hru, která vás dokáže vtáhnout do příběhu a není založená na spoustě vystříleného olova a mrtvol, tak bych vám Lifeline velmi doporučil – na Google Play je hráči skutečně velmi dobře hodnocena.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background